גובה עבודות מקצועיות בתחום הבניין בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7766307
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מפעיל עגורן צריח

 
ממש כמו שלא כל אחד יודע לרצף, כך לא כל אחד יכול להפעיל עגורן צריח, אך פה לצד הממד המקצועי, נכנס ממד חשוב לא פחות למשוואה, והוא כמובן בטיחות, ועל כן מי שמחזיק בתואר מפעיל עגורן צריח הוא בין היתר אדם שעבר קורס ייעודי בהצלחה, צלח את בחינות ההסמכה ומחזיק ברישיון מטעם משרד העבודה.
 

 

ראייה מקיפה?

 
אם ניקח רגע צעד אחורה, נעצור להפנים את ההגדרה - נציין שעגורן צריח הנו החלק העילי שפועל על חשמל ועליו נתלה המטען הרצוי. אי לכך מפעיל של עגורן צריח אינו רק יודע לתפעל את העגורן באופן שטחי, אלא עליו להיות בקיא באופן מעמיק בתחום, לכלול ידע נרחב שנוגע לחוזק חומרי, להתמצא בכללי פיזיקה רלוונטיים ובכללי בטיחות, הנדסת קרקע, חשמל, נהלי עבודה בגובה ובמבנה מערכות.


 
מפעיל עגורן צריח
 

 

מפעיל עגורן צריח עם ניסיון

 
רוצים למצוא מפעיל עגורן צריח איכותי? היעזרו בנו ותהיו בטוחים שעומד מולכם בעל מקצוע בעל ניסיון עשיר, וזאת כי הוא עבר לימודים שכוללים התנסות מעשית ואף סטאז' שכולל לא פחות 280 שעות. כמו כן, כאשר מוצאים דרכנו מפעיל עגורן צריח זוכים להיות רגועים שמקבלים בעל מקצוע ברמה מאוד גבוהה, כך שבהחלט ניתן לוודא שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ולצד ערך מוסף שכולל ידע מעמיק בתחום.


 

אינטרס משותף

 
חשוב לדעת שבהתאם לחוק המנופאים החדש, רק חברות ייעודיות וקבלני בנייה מורשים להעסיק מנופאים, ועל כן רבים נעזרים בשירותים שלנו – ידוע לכל שאנו בחברת "גובה עבודות מקצועיות בתחום הבניין בע"מ" מחזיקים בסך האישורים הנחוצים ובאנשי מקצוע מובילים שזוכים בשלל ביקורות מעולות, ועל כן אם מחפשים מקצוען עבור תחום כה רגיש מעין זה (עבור תחום שאחראי על חיי אדם ושמשפיע על איכות וקצב העבודה הכללית), טוב לדעת שאין צורך להתחיל לברר יותר מדי או לערוך הצלבות מידע, אלא כל עוד בוחרים במפעילי עגורן צריח שאנו מספקים, ניתן מראש לצאת מרוצים, כי שביעות הרצון של הלקוח היא הפרנסה שלנו, כך שללא ספק מדובר באינטרס משותף.


 

פנייה אחת מענה נרחב

 
מכאן שאם גם אתם מבקשים להיעזר במנוף שמסייע לחסוך בכוח אדם, להרים משאות כבדים ביתר קלות, לעמוד בלוחות זמנים ולהתגבר על מכשולי מרחק וגובה, הרי שגם לכם מומלץ להיעזר בשירותי עגורן, ופה אתם מוזמנים להיעזר בכוח האדם האיכותי שאנו מציעים בתחום הבנייה, ואם אתם בעלי ניסיון, אתם בוודאי יודעים עד כמה איכות אנשי המקצוע משפיעה באופן ישיר על תפוקת ואיכות העבודה. כמו כן, לצד מפעילי עגורן צריח איכותיים, אנו גם מחזיקים בציוד מקצועי, כך שבין היתר ניתן להשכיר דרכנו לא רק מפעילי עגורן, אלא גם עגורן צריח מתקדם, משמע הלקוחות זוכים לסגור את הפינה במקום אחד ולהיות רגועים בכול הנוגע לאיכות, מידיות ומקצועיות. יש שאלות נוספות? פנו אלינו עוד היום!
 
יש לכם שאלה? אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון: 073-7766307