השכרת מנופים

 
השכרת מנופים היא שירות נדרש בתעשיות רבות, בראשן תעשיית הבנייה. המנוף מספק יכולת להעמסת משאות בדרגות כובד גבוהות במיוחד, ובכך לקדם את העבודה במקצועות ותוך צמצום של לוחות זמנים וחיסכון ניכר בכוח אדם.
השכרת מנופים מתבצעת בתיאום מראש ועל פי התאמה מדויקת של סוג המנוף לאתר הבנייה / העבודה ולצרכי הפרויקט.
השכרת מנופים אינה שירות המספק כלים מכניים בלבד ומצריך מקצועיות ומומחיות. כחלק משירותי ההשכרה חשוב לקבל הכוונה וייעוץ בנוגע לסוג המנוף הנדרש, ביחס לצרכי הפרויקט.
 

בהשכרה של מנוף לעבודות באתר יש להביא בחשבון מספר פרמטרים:

 
  • גובה – דרישות הגובה והתאמת המנוף אליהן היא בבחינת בסיס התכנון, כאשר קיימים כיום מנופי צריח בעלי חוליות המאפשרים הגעה לגבהים שונים, כמעט ובלתי מוגבלים, ביציבות מלאה, בבטיחות ובעוצמה.
  • משקל – משקל המשאות המתוכננים חשוב לבחירה והתאמה של מנופים להשכרה במטרה לספק זרוע בעלת כוח נשיאה מתאים.
  • גמישות תנועה – אתרים שונים דורשים טווח תנועה שונה, קרבה וטווח תזוזה של זרוע המנוף במטרה לקרב את המשא ולמקמו במיקום הנוח ביותר והבטוח ביותר לצרכי פריקת המשא.
  • אופן נשיאת המטען – מנופים עובדים על בסיס כוח של גוף אחד המופעל על גוף אחר, ומייצרים יכולת נשיאה של מטענים עצומים שאין ביכולת כוח של אדם לשאת. זרוע הנשיאה של המנוף יכולה להעמיס מטען באמצעות תליית וו (הכוללת מנגנון חיזוק ובטיחות) או באמצעות משטחים להעמסת ציוד, חיבור של יחידות מעלית למנוף, משטחים סגורים ומקורים או פתוחים. יש להתאים את אופן הנשיאה לציוד הנדרש להעמסה הן בגודל ותצורת המשטח והן במנגנוני הבטיחות הנוספים.
 
השכרת מנופים
 

השכרת מנופים למה לבחור בנו?

 
חברתנו מספקת שירותי השכרת מנופים ומחזיקה בדגמי מנופים מתקדמים, חדישים, הזוכים לתחזוקה ברמה הגבוהה ביותר שנדרש. אנו מחזיקים במנופי צריח מדגמי חברת POTAIN הזוכים למוניטין של כלים איכותיים ובטיחותיים. החברה פועלת בשוק הבינוי הישראלי מעל עשור ומספקת שירות מצוין ומקצועי לחברות הבנייה המובילות בענף בישראל ביניהן: אשטרום, אלקטרה בניה, א.דורי, תדהר, קן התור, צבי צרפתי, אל-הר הנדסה, אלברטו גבסו, צ.מ.ח המרמן, סיון בי-צוע, קבוצת פרשקובסקי וחברות נוספות.

שירותי החברה אינם מסתכמים בהשכרת הכלים המכניים ואיננו מספקים מוצרי מדף, כי אם כלים מקצועיים בהתאמה ובליווי אישי, חברתנו מציעה שירותי השכרת מנופאים מנוסים ומוסמכים להפעלת הכלי באתר הבנייה, כעזר לקבלן ולמנהלי העבודה בשטח. החברה מספקת גם שירותי עובדים במיקור חוץ לעובדים מתחומים שונים לענף הבנייה, ביניהם מנופאים, אתתים ופועלי בניין מקצועיים ומנוסים אותם אנו מעמידים לרשות חברות הבנייה והקבלנים, לעמידה בלוחות זמנים וביצוע עבודות איכות.
 
 
 
מה המחיר להשכרת מנוף?
 
 
 
 
מה היתרונות של מנוף באתר בנייה?
 
מהם השימושים העיקריים של מנופים?
 
איזה סוגי מנופים קיימים?
 
יש לכם שאלה? אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון: 072-3250641.