גובה עבודות מקצועיות בתחום הבניין בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7766307
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השכרת מנופאים

 
אורח החיים המערבי מאופיין בריבוי מכשירים וכלים שנועדו לפתור בעיות, ולאפשר לנו חיים נוחים ואיכותיים. אבל המציאות גורמת לכך שהפתרונות הללו יוצרים לא פעם דילמות או בעיות חדשות. ריבוי אוכלוסין ועתודות בניה מועטות? הפתרון הוא בנייה לגובה.

 
מבנים רבי קומות מנצלים כל מטר ומאפשרים לאנושות לעשות בו שימוש רב. אך מציאות זו מעמידה אותנו מול צורך לבצע פעולות שונות בגבהים. מה שמצריך לעיתים קרובות שימוש במנופים. וזאת בגלל הגובה של הבניינים והצורך להגיע לקומות גבוהות במהלך הבנייה, וכן כדי לבצע פעולות שונות כמו התקנות מזגנים, תיקוני מרזבים וכדומה. גם לשם ביצוע פעולות פשוטות יותר כמו גיזום עצים גבוהים או ניקוי חלונות חיצוניים בגובה יהיה צורך להיעזר במנוף מתאים שיאפשר לנו הגעה לגובה הרצוי באופן בטוח.

מנוף יש, ומה באשר למנופאי?


אמנם בעת הצורך עולה לנגד עינינו הצורך לשכור מנוף. זה הכלי שיוכל לשרת אותנו בעת הצורך ולאפשר לנו לבצע את הפעולה הרצויה בצורה נוחה. כי מנוף מתאים מנגיש אותנו לגובה הרצוי, כך שאפשר יהיה לבצע את המשימה. אך מנוף בלבד זה לגמרי לא מספיק. כי עבודה במנופים בגובה זו עבודה מקצועית לכל דבר. היא דורשת הסמכה ייעודית ורישיון בתוקף. היות שכך אי אפשר לשכור מנוף בלי לקבל גם שירות של מנופאי.

קרא גם על יתרונות המנוף באתר הבנייה >>
 
השכרת מנופאים
 

מה חשוב לוודא כאשר לפני השכרת מנופאים?

 
אם החלטתם ללכת על השכרת מנופאים, והנכם מקווים כי הוא יבצע עבורכם את המשימה הרצויה בצורה נאותה, עליכם לבדוק מספר דברים לפני שאתם בוחרים מנופאי:

  • מקצועיות והסמכה – תחום המנופאות אולי עשוי להראות פשוט לתפעול. אבל למען האמת מנופאי חייב לעבור הסמכה ייעודית ומתאימה שמכינה אותו לביצוע המשימות בגובה. במהלך הלימודים הוא מכיר את הנהלים הקשורים לעבודה בגבהים ואת אופן התפעול של המנופים השונים.
  • בטיחות וזהירות – זהירות חשובה בכל תחום, ובמיוחד כאשר מבצעים עבודות בגובה. כל עלייה לגובה כרוכה בסיכונים, הן למנופאי והן לעוברים ושבים. כמו כן יש סיכון לתכולה או לחפצים כמו מזגנים או חלונות. חובה לוודא כי המנופאי אותו שוכרים מתנהל על פי תקנות הזהירות הנדרשות, ולא מחפש לקצר תהליכים או לעגל פינות. הזהירות חשובה ביותר ואי אפשר להקל בה ראש.
  • אדיבות ושירות – מנופאי ששכרתם מגיע אליכם כדי לבצע עבורכם פעולות שונות. חשוב כי הוא יהיה אדיב וינסה לענות על הדרישות שלכם. שתהיה לו תודעת שירות גבוהה, והוא יעשה כל מאמץ לבצע את הפעולה הרצויה לפי רצונכם וההדרכה שלכם.

 
חברת גובה, עבודות מקצועיות בתחום הבניין, מזמינה אתכם להכיר את שירות השכרת מנופאים מבית החברה. לחברה צוות מקצועי ומנוסה של מנופאים מיומנים ומוסמכים אשר יוכלו לבצע גם עבורכם את המשימה הרצויה באופן מושלם, לפי הצורך והנתונים בשטח.

כי עם מנופאי מבית גובה תהיו רגועים שיש כאן איש מקצוע שניתן להפקיד בידיו את העבודה. הוא כאן עם כל הידע והיכולות שלו, עם הרצון להשלים את התהליך על הצד הטוב ביותר, ולבצע את המשימה בגובה באופן מושלם!

 
יש לכם שאלה? אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון: 073-7766307