.הזמנת מנוף מסוגים שונים היא בין השירותים הפופולריים והנפוצים הן בענף הבנייה הישראלי והן בענף ההובלות. חברות בנייה רבות מנהלות את פרויקט הבנייה באמצעות סידור עבודה קפדני ולוחות זמנים מחמירים, כאשר הזמנת מנוף לאתר הבנייה מהווה חלק בלתי נפרד מהתקדמות הפרויקט במועד.

שיטות התקנה:

למנופים ועגורנים שיטות התקנה ושיטות נשיאה שונות ואלו מושפעות מאופי הפרויקט, צרכי הגובה, המשקל ותצורת הציוד הנדרש להעמסה. המנוף משמש להרמה של משקלים כבדים ובזכות כוח עצום המופעל עליו.

אחת משיטות ההעמסה היעילות, הבטוחות והנוחות ביותר היא העמסה אל מעלית בקבינת המנוף. מעלית בקבינת המנוף מאפשרת יצירה של משטח ישר ובטוח, בגדלי שטח שונים על פי צורך, להעמסת ציוד ומשאות בנוחות ובבטיחות מלאה. התקנת מעלית בקבינת המנוף מאפשרת קיצור משמעותי זה זמן עבודת המנוף באמצעות אפשרות העמסה מהירה, תא סגור ובטוח שאינו מצריך התעסקות עם עבודות קיבוע וקשירות מורכבות והעמסה ופריקה מהירה.

מעלית בקבינת המנוף המותאמת לסוג המנוף ולפרויקט יכולה להגיע לכל גובה נדרש ולגמישות תנועה רחבה המאפשרת להעביר את המשא אל נקודת פריקה בטוחה.

חברות רבות העוסקות בהשכרת מנופים אינן מציעות שירותי התקנת מעלית בקבינת המנוף ולמעשה מגבילות בכך את יכולת הניצול של המנוף לעבודה יעילה יותר.

הרכבה ותיקון של מעלית בקבינת המנוף:

זוהי עבודה מקצועית המחייבת צוות טכנאים מנוסים המכירים היטב את המוצרים ואת דרישות היצרנים. עבודת ההתקנה היא האחראית העיקרית על אלמנט הבטיחו של המנוף ושל אתר הבנייה בו הוא פועל ואין להקל ראש בבחירה.

חברתנו, גובה עבודות מקצועיות בתחום הבניין בע"מ לצד גובה הרכבות ושירותי מנופאי ומעליות בע"מ, מספקות מעטפת שירותים מלאה לענף הבנייה הכוללת השכרת מנופים, הרכבה ופירוק של המנופים באתר, ייעוץ והכוונה להתאמת מנוף מדויק לכל פרויקט, שירותי מנופאי להפעלת הכלי המכני הכבד באתר בכפיפות לקבלן/ מנהל העבודה בשטח, תיקונים ותחזוקה, התקנת מעליות למנופים (למוצרי החברה בלבד), התקנה ותיקון של מזגנים במעליות, שירותי מיקור חוץ לכוח אדם בענף הבנייה ושירותים משלימים נוספים.

החברה מחזיקה בשלושה מנופי צריח מתקדמים מבית חברת POTAIN הידועה בשוק בזכות מוצרים מכניים אמינים, חזקים ובטיחותיים בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

החברה חרטה על דגלה ערכים של מקצועיות, בטיחות ושירותיות, ומלווה בזכות אלה את חברות בנייה שונות: אשטרום, אלקטרה בנייה, אפקון, אל-הר הנדסה, אלברטו גבסו, צ.מ.ח המרמן, סיון בי-צוע, קבוצת פרשקובסקי ואחרות.

אנו עומדים לרשות חברות, קבלנים ובעלי מקצוע בענף הבנייה הישראלי עם מיטב פתרונות עבודה בגובה, כלים מכניים וצוות מקצועי לביצוע כל פרויקט על הצד הטוב ביותר.