אתרי בנייה, בעיקר כאלה הבונים מבנים לגובה, נדרשים להעמסת משאות כבדים במיוחד, לגבהים שונים, לעתים בשלבים בהם טרם קיימת כל תשתית הרמה והעמסה אחרת מלבד מנוף. גם כאשר המבנה עומד על תילו וקיימות תשתיות נוספות המנוף יהיה הדרך המהירה ביותר לביצוע עבודות העמסה ועבודות בנייה בגובה.

המנוף מאפשר שימוש בכוח רב באמצעות כלים מכניים, מבנה ייחודי ושימוש באנרגיה חשמלית או הידראולית. קיימים מנופים ניידים לצד מנופים נייחים, מנופים בגובה וטווח תנועה קבוע לצד מנופי חוליות מודולריים ומותאמים אישית לצרכי כל פרויקט. מנופי הצריח הם המנופים המובילים היום בתעשיית הבנייה בזכות מגוון יתרונות שהם מספקים וקדמה טכנולוגית.

יתרונות המנוף באתר הבנייה:


  • כוח אדם – המנוף נועד לסייע בהרמת משאות אשר לא ניתנים לנשיאה על ידי כוח העבודה באתר הבנייה, אולם גם למשאות הניתנים לנשיאה, באמצעות מאמץ רב והשקעה של שעות העבודה והעובדים בסחיבת שקים וארגזים באתר הבנייה. שימוש במנוף יחסוך שימוש בכוח האדם באתר ויאפשר ניצול נכון ומיטבי יותר שלו.
  • לוחות זמנים – תכנון העבודה ויישומה באמצעות שימוש במנוף באתר הבנייה מקצר באופן מהותי את זמני העבודה ומאפשר יישום של פעולות מורכבות בזמן קצר ועמידה בזמנים.
  • נשיאת משאות במשקל גבוה- היתרון הגדול והבולט של מנופים, שלמעשה שדרגו ויצרו קונספט שונה של אתרי בנייה ומשימות בינוי, היא היכולת להתמודד עם משאות במשקל גבוה במיוחד והעברתם ממקום למקום, לרבות פתרונות הרמה והעברה של משאות ומטענים אל הגובה.
  • חיסכון – שימוש במנוף בזכות היותו מקצר תהליכי עבודה וחוסך בצורך בכוח אדם רב הוא למעשה חסכוני במיוחד בהיבט הכלכלי. חשוב לתכנן את העבודה באופן מקצועי, לצד הזמנות המלאי של ציוד וחומרי בנייה ולהזמין את המנוף במועדים בהם ינוצל באופן הטוב ביותר.
  • נגישות – מנוף המותאם לפרויקט ולאתר הבנייה יספק נגישות גבוהה לצוות העובד במקום לנקודות ומיקומים אליהם קיימת מגבלת נגישות. קיימים מנופים הכוללים תא/סל הרמה או מנופים בעלי מעלית בקבינת המנוף המאפשרת לעובדים להתנייד בגובה (בהתאם לכללי בטיחות מחמירים) ולבצע פעולות בינוי בגובה.

  • אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם המומחים של חברת גובה עבודות מקצועיות בתחום הבניין. הם ישמחו לשמוע מה הצורך שלכם, לעזור לכם עם השכרת מנופים, לוח הזמנים והתקציב, ובהתאם לכך להציע פתרונות.