בין אם אתם קבלנים אשר זקוקים לשירות של מנופאי, או שמא בחברת הקבלנות שלכם כבר מועסק מנופאי ואתם צריכים שירות של השכרת עגורנים ומנופים, כמובן שיהיה מומלץ לשכור עגורן ומנוף אך ורק מחברות אשר מתמחות ספציפית בתחומים אלו. בסופו של דבר, מדובר בבטיחות ולא בפחות מזה.


עבודת הקבלנות כוללת בתוכה המון סוגים שונים של עבודות בנייה, בין אם עבודות בניית בניינים ודירות, או שמא הקמה של מיזמים כאלו ואחרים המצריכים שירותי השכרת מנוף. בין אם אתם צריכים את השירות של השכרת מנופים או השכרת עגורנים, אתם תרצו לדעת שאתם שוכרים את הציוד שלכם מחברה מהימנה ואמינה, שמתחזקת את מנופיה המושכרים לכל מטרת עבודת בנייה.


חברת גובה – הקפדה מחמירה על נהלי בטיחות ותחזוקה של מנופים


בשורה התחתונה, מדובר בציוד אשר עובד תחת מעמסות רציניות למדי, מה שכמובן מוביל את המנוף גם לצבור בלאי עם הזמן, לפעמים אפילו בלאי מואץ. אתם יכולים לדמיין מה אם יקרה אם שכרו מנוף שאינו מתוחזקת, וכזה שפשוט לא יעמוד תחת העומסים הצפויים? אנחנו, אישית, ממש לא רוצים לדמיין. 

בחברת גובה - השכרת מנופים ועגורנים, אנחנו מספקים את השירות של להשכרת מנופים ועגורנים, תוך שאנחנו עובדים תחת נהלי הבטיחות המחמירים ביותר שקיימים. בחברת גובה – עבודות מקצועיות בתחום הבניין בע"מ, אנחנו לעולם לא מתפשרים על התחזוקה והאחזקה של כל מנוף ועגורן אשר משמשים את הלקוחות שלנו.


השכרת מנוף או עגורן


לכולנו ברור כי תחזוקה ואחזקה לא נכונות של ציוד מהסוג הזה, בהחלט יכולות להוביל לאסון, חלילה. כמובן, במקביל לשירות של השכרת מנוף לקבלנים ואנשי מקצוע בתחומי הבנייה, אנחנו גם מספקים ללקוחותינו את האפשרות לשכור שירותי מנופאי מוסמך. 

חשוב לדעת, לא ניתן לשכור ולא ניתן להשכיר מנופים ועגורנים, אלמלא יש באפשרותכם לתפעל את אותו הציוד בעזרת מנופאי מוסמך. מאחר שמדובר בציוד שמצריך הסמכות רלוונטיות והכשרות, ההשכרה של מנוף ללא מנופאי היא אינה אפשרית על פי החוק.סוגי עגורנים ומנופים להשכרה - מה המשקל שיכולים לשאתכמו שאמרנו כאן למעלה, קיימים 2 סוגי עגורנים עיקריים. בעוד שהאחד הוא עגורן טלסקופי והשני הוא עגורן צריח, את שני סוגי העגורנים האלו תוכלו למצוא אצלנו בחברת גובה – השכרת מנוף ועגורן. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, לספר לנו מה הם צרכי העבודה שלכם, ואנחנו נוודא שאתם שוכרים מאיתנו את המנוף או את העגורן הכי מדויקים למטרת עבודתכם.

לידיעתכם, קיימים סוגי מנופים כמו מנוף סל, מנופים הידראוליים, מנופי משאית ועוד. באופן כללי, קיימים כיום מנופים ועגורנים שיכולים לשאת גם משקלים של עד 100 טון. כמובן, לא כל מנוף ולא כל עגורן יכולים לשאת את המשקלים האלו. בכדי לקבל מידע נוסף, צרו קשר עם צוות המקצוענים שלנו. בהצלחה!